Проміжні підсумки вступної кампанії: Волинський коледж НУХТ — абсолютний лідер за кількістю поданих заяв серед коледжів Волині

Вступна кампанія 2019 року за ОКР «молодший спеціаліст» вийшла на фінішну пряму, і вже можна підводити певні підсумки.

Прийом документів вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) вже завершився, до коледжу було подано 943 заяви. Це 1 місце серед коледжів Волинської області та 17 місце по Україні з 689 закладів.

Кількість поданих заяв, БЗСО, Волинська область
Кількість поданих заяв, БЗСО, Україна

На основі повної загальної середньої освіти (11 класів) прийом документів вступників ще триває. Станом на 23 липня 2019 року до ВоК НУХТ подано 680 заяв. За цим показником ми посідаємо 1 місце серед закладів освіти Волині та України (з 708 закладів)!

Кількість поданих заяв, ПЗСО, Волинська область
Кількість поданих заяв, ПЗСО, Україна

На основі диплому кваліфікованого робітника станом на 23 липня 2019 року подано 98 заяв. Це 1 місце по Волині та 16 місце по Україні серед 442 закладів освіти.

Кількість поданих заяв, на базі ОКР “кваліфікований робітник”, Волинська область
Кількість поданих заяв, на базі ОКР “кваліфікований робітник”, Україна

Таким чином, за проміжними підсумками вступної кампанії по кількості поданих заяв Волинський коледж національного університету харчових технологій посідає лідируючі позиції серед закладів освіти Волині та України.

Також варто відзначити, що за даними ресурсу abit-poisk.org.ua наш коледж серед лідерів за максимальними обсягами держзамовлення серед закладів Волинської області. Зауважимо, що ВоК НУХТ — один з небагатьох закладів, яким надано держзамовлення не тільки на основі БЗСО (9 класів), а також на основі ПЗСО (11 класів) та ОКР «кваліфікований робітник».

Що ж стосується найпопулярніших спеціальностей, то попитом користуються спеціальності сфери обслуговування, харчових та інформаційних технологій.

Інформація подана станом на 23 липня 2019 р., 17:00. За основу взято відкриті дані Єдиної державної бази з питань освіти, ресурсів vstup.edbo.gov.ua та abit-poisk.org.ua.

Ройко О.Ю.