Представники студентського самоврядування вчилися бути активними

Нещодавно шість представників Ради студентського самоврядування Волинського коледжу НУХТ взяли участь у навчальному семінарі, який організувала громадська організація «Студентська Рада Волині».

Метою навчання було ознайомлення з діяльністю органів студентського самоврядування, обмін досвідом роботи між представниками різних навчальних закладів, удосконалення вмінь та навичок у команді, розвиток лідерських якостей.

Студенти пройшли тренінги з наступних тем: «Соціальне забезпечення. Формування особистого рейтингу», «Статус ОСС», «Права та обов’язки студентських рад», «Інформування студентів та поширення інформації у навчальних закладах».
У ході семінару молоді люди переглянули власні цінності та пріоритети, скоригували та удосконалили певні якості та властивості своєї особистості, навчилися обирати для себе такі форми та методи поведінки, які відповідають певній ситуації. Як зазначали самі студенти, навчання, що спрямоване на підвищення рівня активності й акумулювання громадянської свідомості, вкрай потрібне.

На завершення були підбиті підсумки, всі учасники отримали сертифікати та мали змогу ще раз обговорити нові практичні навички, які здобули в процесі виконання завдань.