Молодіжний форум

Сьогодні, 16 травня, євроклубівці ВоК НУХТ у режимі он-лайн взяли участь у молодіжному форумі «Крок до Європейського Союзу». Ініціатором та організатором форуму є навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області.

Студенти мали можливість розповісти про свої напрацювання, обмінятися досвідом. «Обмін досвідом є надзвичайно важливим аспектом розбудови молодіжних рухів, – переконана керівник євроклубу ВоК НУХТ Оксана Харковська.

Упродовж форуму члени євроклубів навчальних закладів Волинської області розповідали про один із заходів, найбільш цікавий на їхній погляд, проведений у цьому навчальному році. Євроклуб ВоК НУХТ представляли студентки Яна Чайка (група 29) та Оксана Стрижеус (група 59), які підготували розповідь з презентацією про традиційний і дуже популярний серед студентів нашого коледжу захід «Євробачення».  Цей конкурс дає змогу дізнатися багато нового про країну, її традиції, культуру, побачити національні костюми і, найголовніше, вдосконалити свою іноземну мову. В перші роки проведення конкурсу презентації озвучувалися англійською мовою, згодом додались німецька і польська, а цього року ще й болгарська мова. Дівчата на завершення запросили євроклубівців з інших коледжів та училищ долучитися до проведення «Євробачення» у наступному навчальному році. Адже молодь насправді дуже активна в громадській роботі, прагне брати участь у різноманітних заходах та організовуватись для корисних справ.