Підсумки проведення тижня кафедри інформаційних технологій

З 04.02 по 08.02.2019 у ВоК НУХТ проходив тиждень кафедри інформаційних технологій.

В рамках тижня відбулась низка заходів. Зокрема студенти коледжу взяли участь у вебінарі та онлайн-уроці з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019. Студенти мали можливість глибше дізнатися про загрози та ризики в мережі Інтернет, а також про інструменти та засоби для підвищення інформаційної безпеки. Учасники одержали рекомендації, якими потрібно керуватися, щоб не стати жертвою атак та інтернет-шахрайства. Також студенти ознайомилися із основними аспектами безпеки бездротових мереж, вразливостями домашніх бездротових мереж та шляхами їх усунення. На завершення онлайн-уроку слухачів запросили пройти тестування «Перевір свої здібності до кар’єри аналітика з кібербезпеки» та анкетування, а також ознайомитись та пройти безкоштовний курс «Вступ до кібербезпеки» мережевої академії CISCO.

В сучасному світі дуже швидко розвиваються технології 3D-друку, які знаходять своє застосування в багатьох галузях науки і техніки, оскільки дозволяють отримати певний об’єкт або деталь необхідної форми із заданими фізичними властивостями. Викладач фахових дисциплін Демедюк Роман Степанович провів інформаційну годину «Сучасні технології 3D-друку». На ній він ознайомив студентів із різноманітними сучасними технологіями 3D-друку, їх перевагами та особливостями. Під час доповіді студенти мали змогу наживо спостерігати за процесом друку 3D-принтера, який працює за FDM-технологією.

07.02.2019 проведено І тур олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації. У ній взяли участь студенти другого та третього курсів спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення, 123 Комп’ютерна інженерія. Учасники олімпіади демонстрували свої знання та вміння працювати у додатках пакету MS Office.

На завершення тижня було підведено підсумки, відзначено студентів, які брали активну участь у проведенні заходів та нагороджено переможців олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.