Підсумки І етапу ХI Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

12 жовтня 2020 р. відбулося  відкриття ХI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Викладачі-філологи провели даний захід з метою вшанування пам’яті та творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виховання в учасників конкурсу почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Під час написання творчих робіт, учні та студенти мали продемонструвати здатність до критичного мислення, фахового аналізу мовно-літературного та культурно-історичного матеріалу, творчі здібності, грамотність.

Після завершення Конкурсу журі визначило  переможців І етапу ХI Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентської молоді:

  • І місце – Чаюк Софія Ігорівна                           група ГРС – 21;
  • ІІ місце – Солонінко Богданна Миколаївна    група ОО – 11;
  • ІІІ місце – Криворучко Валерія Ігорівна          група ОО – 11

За ОКР «кваліфікований робітник»:

  • І місце – Кислюк Юрій Олександрович           група ОПЗ – 21;
  • ІІ місце – Ткачук Богдана Ярославівна            група КВ – 21;
  • ІІІ місце – Тимощук Ярослав Михайлович      група СЕ – 21

Переможці І етапу візьмуть участь у ІІ обласному етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Бажаємо творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог у наступних етапах!