Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

Перші уроки в коледжі

1 вересня у Відокремленому структурному підрозділі «Волинський фаховий коледж НУХТ» радо зустрічали студентів-першокурсників. Попри виклики через ситуацію з COVID-19 навчання в умовах карантину розпочато з дотриманням усіх вимог для збереження життя та здоров’я здобувачів освіти.

На відділенні туризму та готельно-ресторанної справи класні керівники провели перші уроки та екскурсії коледжем для першокурсників. Для студентів групи Т-11 класний керівник Чуй Катерина Ігорівна підготувала інтерактивний урок про COVID-19 «Навчання в умовах карантину», на якому першокурсники проглянули презентацію, цікаві відеоматеріали, зіграли у вікторину «Правда чи міф» та створили «Маніфест здоров’я для своєї групи». Здобувачі освіти дізналися про правила поведінки в умовах карантину під час навчального процесу, наголосили на основних правилах гігієни, яких має дотримуватися кожен. Викладач фахових дисциплін, Пасевич Юрій Васильович, та майстер виробничого навчання, Батейко Дмитро Сергійович, провели ознайомчу екскурсію територією коледжу, дізналися про 400-літню історію закладу та відвідали підземелля колегіуму.

Першокурсники відзначили позитивну атмосферу та настрій, із яким почали навчальний рік. Усе це є необхідними умовами для успішного здобуття знань та їхньої самореалізації в стінах нашого навчального закладу. Щиро вітаємо всіх зі Святом знань!

Чуй К.І.

Волинський фаховий коледж НУХТ