Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

Доторкнутись до історії…

Для всіх закладів освіти вересень є надзвичайно насиченим періодом – знайомство студентів з викладачами, навчальним закладом, одногрупниками та перші емоції від цього. Не є винятком і Відокремлений структурний підрозділ «Волинський фаховий коледж НУХТ». Адже саме тут студенти І курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» (група ІПЗ-11) разом з викладачем історії, кандидатом історичних наук Сірук Н.М. відвідали екскурсію навчальним закладом, ознайомились з історією коледжу.

А побачити та почути є що… Керівник туристичної агенції «Біля Вежі» (відокремлений структурний підрозділ — база практики коледжу) Д.Батейко провів дуже цікаву та насичену історичними фактами екскурсію територією коледжу, який є унікальною пам’яткою архітектури ХVІІ ст. Здобувачі освіти дізналися про 400-літню історію закладу, в якому вони будуть навчатися протягом трьох років,  відвідали підземелля колегіуму, на власні очі побачили та змогли доторкнутись до артефактів того часу.

Студенти перегорнули сторінки історичного літопису закладу, який продовжує давні традиції Луцького колегіуму, заснованого у 1608 році. Адже, колегіум був найкращим на Волині, що надавав високий рівень освіти, і ці традиції продовжуються сьогодні.

Сірук Н.М.

Волинський фаховий коледж НУХТ