Пам’ятаємо тих, хто змінив історію нашої держави

Учасники Ради студентського самоврядування коледжу взяли участь в щорічних заходах до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні,  які мають на меті увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Розпочались заходи на головній площі міста Театральному Майдані, де біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» священники Луцького Свято-Троїцького собору на чолі з Митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом відслужили панахиду та освятили пам’ятний знак. Пам’ять героїв Небесної Сотні, члени студентського самоврядування коледжу разом з міським головою, представниками влади, родинами загиблих учасників АТО/ООС та представниками молодіжних організацій, вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до фото-стели.

Студенти коледжу також взяли участь у віче, де з сотнею містян переглянули короткометражний фільм про події, що відбувалися на Майдані у 2013-2014 роках. Під час акції уперше в Луцьку відбулася світлова ілюстрація «Промені Майдану» після чого учасники заходу запалили лампадки, з яких створили символічний тризуб біля стели Героїв.

Молитву за душі спочилих воїнів, які віддали життя за волю України, виголосив рідний брат загиблого на Майдані Василя Мойсея отець Роман і вона відгукнулася у серцях і душах кожного, хто взяв участь у віче, після чого студенти коледжу та учасники заходу із запаленими лампадками та увімкненими ліхтариками взяли участь у світловій ході до Меморіалу Слави.