Олімпіада з інформаційних технологій

19 жовтня 2021 року у ВоФК НУХТ відбулася Олімпіада з інформаційних технологій серед учнів, що навчаються за ОКР «кваліфікований робітник». Даний етап мав статус відбіркового І етапу для обласної Інтернет-олімпіади серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що проводиться під егідою управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Волинській області.

Олімпіада є інтелектуальним змаганням, що проводиться з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет.

Учасники виконували тестові та творчі завдання, де з допомогою програмних пакетів та онлайн-сервісів потрібно було структурувати та привабливо подати інформацію з заданих тем у вигляді презентацій та буклетів. Журі, до складу якого входили дирекція та викладачі коледжу, було оцінено рівень володіння тим чи іншим програмним засобом, де виконувалися завдання, а також повноту подачі інформації, її структурованість та логічність, дизайн.

Призерами Олімпіади стали:

  • 1 місце – Дехтярчук Артур, ОПЗ-21 (59 балів);
  • 2 місце – Хорошенко Владислав, ОПЗт-21 (55 балів);
  • 3 місце – Панасюк Роман, ОПЗ-11 (54 бали).

Дякуємо учасникам та вітаємо переможців!