Офіційний веб-ресурс коледжу одержав новий дизайн

Минуло понад шість років з того часу, коли дизайн основного веб-ресурсу нашого коледжу кардинально оновлювався. З тих пір суттєво змінились тренди розвитку веб-технологій та концепція роботи користувачів з веб-сторінками. Тому з часом постало питання редизайну сайту.

🎉 Раді презентувати вам оновлений дизайн, у якому ми намагались врахувати сучасні тенденції взаємодії користувачів з інтерфейсами, в тому числі на мобільних пристроях.

📊 Дизайн є результатом аналізу статистики активності відвідувачів, популярності сторінок та статистики використання пристроїв. Виявлено ряд сторінок, які користуються підвищеною популярністю, і саме тому для зручності доступу їх було об’єднано в блок швидких посилань.

Кнопки із посиланнями на сторінки коледжу в соціальних мережах було винесено в окремим блоком для акцентування уваги аудиторії.

📱 Мобільна версія сайту була пріорітетною при редизайні, оскільки трафік зі смартфонів домінує в статистиці відвідувачів. Саме тому меню мобільної версії та головної сторінки були суттєво адаптовані під пристрої з невеликими екранами.

Структуру головного меню та більшості сторінок залишено без суттєвих змін, але поступово ми будемо оновлювати і їх. Звичайно нікуди не поділись блок новин та слайдер, який привертає увагу відвідувачів. В найближчих планах подальшого розвитку сайту – виправлення помилок та коригування інтерфейсу, модифікація сторінок для вступників, а також сторінок відділень та циклових комісій.

Закликаємо здобувачів освіти, викладачів, стейкхолерів та всіх небайдужих взяти участь у покращенні сайту. Якщо ви маєте конструктивні пропозиції, побажання, знайшли помилку чи помітили некоректну роботу сайту, то просимо повідомити про це на електронну адресу vocnuft.it@gmail.com. Ми будемо намагатись враховувати всі зауваження. Сподіваємось на успішну співпрацю! 🤝