Обласне методичне об’єднання заступників директорів з навчальної роботи та методистів

05 листопада 2019 року у Волинському коледжі НУХТ відбулось обласне методичне об’єднання заступників директорів з навчальної роботи та методистів, що координують загальноосвітню підготовку.

Керівник секції Парфенюк З.І., директор НМЦ ПТО у Волинській області, звернулась до колег із вступним словом, відмітивши, що модернізація освіти в Україні актуалізувала низку завдань, вирішення яких визначає якість, сучасність, наукову обгрунтованість і методичну реалізацію реформ освітньої галузі.

Директор коледжу Корчук І.В., ознайомив педагогів з історією коледжу, наголосив про те, що навчальний заклад виконав державне замовлення по набору учнів, студентів у 2019-2020 р.р., провів віртуальну екскурсію закладом.

Методист коледжу Бурило Л.О. поділилась досвідом створення умов у навчальному закладі для формування у здобувачів освіти ключових компетентностей. Про зміни методів організації та про реалізацію компетентнісного підходу на уроках фізики, англійської мови розказали викладачі Гут С.С., Смалюх В.М.

Викладач інформатики Пугач Т.В. презентувала огляд освітніх інформаційних технологій «Цифрова компетентність сучасного педагога».

З методичними рекомендаціями щодо розроблення освітніх програм з ЗП(ПТ)О ознайомила присутніх директор НМЦ ПТО у Волинській області З.І. Парфенюк.

Методисти НМЦ ПТО у Волинській області Карпевич-Ящук М.М. проаналізувала результати ДПА у формі ЗНО з української мови, математики, історії України учасників ЗП (ПТ)О у Волинській області у 2019 р., зосередила увагу на шляхи підвищення їх результативності, Селедець С.В. ознайомила з Положенням про кваліфікації педагогічних працівників.

Надзвичайно цікавою була екскурсія Старим містом, яку провела завідувач відділення туризму та готельно-ресторанної справи Зінкевич С.Г.

Методист Бурило Л.О.