Налагодження співпраці з інформаційним центром «Вікно в Америку»

В рамках проведення року англійської мови в Україні викладачі іноземної мови Тетяна Андрусь та Вікторія Кавара налагоджують співпрацю з інформаційним центром «Вікно в Америку», що є окремим спеціалізованим відділом Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, створеним за сприяння посольства США в Україні.

Співпраця Волинського коледжу та інформаційного центру надасть можливість нашим студентам та викладачам отримати доступ до джерел книгозбірні англійською мовою, он-лайн джерел електронної бібліотеки США та унікальної колекції художніх та документальних фільмів мовою Шекспіра та Марка Твена. Викладачі та працівники центру домовились про майбутні проекти, зустрічі з англомовними викладачами та працівниками посольства, участь у скайп-дискусіях.

Перша зустріч студентів груп 25, 38 відділення готельно-туристичного обслуговування та групи 4А відділення харчових технологій була присвячена знайомству із видатним представником американської літератури Марком Твеном. Молодь мала можливість прослухати театралізовану розповідь про життєвий та творчий шлях письменника, який осучаснив американський варіант англійської мови, переглянути кадри із фільмів, знятих за мотивами його творів, ознайомитись із роботою інформаційного центру та стати його членами.

Сподіваємось, що такі зустрічі стануть регулярними та будуть сприяти зацікавленню студентів у вивченні англійської мови.
IC “Window on America” in Lutsk