На відділенні загальноосвітніх дисциплін – справжній «мозковий штурм»

,

1 березня в межах тижня природничо-математичних дисциплін на відділенні загальноосвітньої підготовки відбувся фізико-математичний брейн-ринг.

Участь у заході взяли студенти групи №44. У першому раунді зустрілися перші дві команди, у другому – наступні дві. Команди-переможці змагалися у третьому раунді.

Перед початком гри зі вступним словом виступили викладач математики Галина Сахарчук та викладач фізики Світлана Гут, які привітали учасників, побажали успіхів, наснаги й налаштували на перемогу.

Студенти грали на хорошому рівні, на питання відповідали чітко й невимушено. Хоча, як зазначили самі гравці, питання були досить складні, але від цього не менш цікаві. У ході гри студенти дізнались багато цікавих фізичних та математичних фактів, разом шукали відповіді на логічні задачі.

Брейн-ринг відбувався досить напружено, емоційно. Хвилювання й зосередженість учасників передалися вболівальникам, які ледве стримувались від підказок. Тому довелось серед уболівальників також провести невеличке змагання.

Після брейнг-рингу команди привітали одна одну й подякували за чудову гру. Викладачі нагородили учасників і глядачів солодкими призами, пообіцяли підтримувати бойовий дух гравців та надалі проводити різноманітні конкурси для молодих ерудитів.