На базі Волинського технікуму НУХТ відбулося засідання Ради директорів ВНЗ Волинської області

25 вересня на базі Волинського технікуму НУХТ відбулося засідання Ради директорів ВНЗ Волинської області. Участь у нараді взяли ректор Східноєвропейського національного університету Ігор Коцан, ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук, ректор Волинського інституту післядипломної освіти Петро Олешко, ректор Академії рекреаційних технологій і права, голова постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку сім’ї, молоді, спорту та туризму Волинської обласної ради Роман Карпюк, 21 директор вищих навчальних закладів області, заступник начальника управління освіти, науки і молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна.

Відкрив засідання голова Ради директорів Петро Бойчук, директор Луцького педагогічного коледжу. Він представив запрошених гостей, розповів присутнім про мету проведення засідання та про актуальні питання, які потребують спільних зусиль для їх вирішення, а також доповів про підсумки роботи Ради директорів ВНЗ Волинської області за 2014-2015 навчальний рік та затвердження плану роботи обласних методичних об’єднань на 2015-2016 навчальний рік.

Продовжив засідання директор Волинського технікуму НУХТ Ігор Корчук, який виступив із доповіддю на тему «Інноваційно-інтеграційна діяльність технікуму». У своєму слові Ігор Корчук розповів присутнім про  інноваційні технології, що дозволяють модернізувати традиційну систему навчання та сприяють створенню конкурентоспроможної системи освіти. Директор Волинського технікуму  НУХТ  детально зупинився на конкретних результатах, які досягнув наш педагогічний колектив, здобутих від співпраці з міжнародними партнерами та впровадження інноваційних технологій навчання.

В ході засідання було представлено інноваційну технологію під назвою колоборативне навчання, де в режимі он-лайн здійснюється відпрацювання практичних навичок між навчально-тренувальними фірмами Волинського технікуму НУХТ та Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму.

Також всі присутні мали можливість побачити фрагмент уроку-вебінару на тему «Інноваційні продукти і технології на ринку банківських послуг», на якому у режимі он-лайн відбувалося спілкування студентів з керівником відділення «Приватбанку» Світланою Король.

Про реалізацію українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування» доповідала Неля Кінах, завідувач відділення економіки і підприємництва Волинського технікуму НУХТ. Вона підкреслила, що наш навчальний заклад має всі передумови для впровадження саме досвіду Саскачеванської політехніки (Канада), особливістю якого є орієнтація на вимоги роботодавця.

На завершення засідання присутні обмінялися досвідом роботи з розглянутих питань, внесли свої пропозиції щодо вирішення актуальних проблем.

Засідання Ради директорів ВНЗ пройшло в теплій та затишній атмосфері взаєморозуміння.