Мистецтво не визнає кордонів, а його мова зрозуміла всім народам, оскільки походить від єдиного джерела — людської душі. Саме тому шедеври видатних митців різних країн, твори народного мистецтва, якими захоплюється весь світ, стають надбанням усього людства.
Учасники євроклубу Волинського фахового коледжу НУХТ розвиваються всебічно, не тільки готуючи різноманітні презентації та проєкти, але й відвідуючи цікаві лекції та здійснюючи пізнавальні екскурсії.
Нові члени євроклубу, студенти першого курсу відділення туризму та готельно-ресторанної справи, разом з керівником Оксаною Харковською відвідали художній музей, який розташований в колишньому Будинку повітового суду на території Луцького замку.
Студентам пощастило потрапити на експозицію культурно-мистецького проєкту «Скарбниця» – “Українське мистецтво ХХ-початку ХХІст.”. Екскурсовод музею розповіла здобувачам освіти про українське мистецтво цього періоду на взірцях творів із колекції проекту, а також познайомила із цікавими фактами біографії та творчості українських художників.
Мистецтво є важливою і невід’ємною складовою нашого життя. Воно відіграє пізнавальну, виховну, розвиваючу роль у формуванні особистості. За допомогою таких заходів здобувачі освіти розвивають здатність усвідомлювати, зберігати та примножувати моральні та культурні цінності, пам’ятати та шанувати історію нашої країни.
Художня культура розкриває багатий світ духовної культури людства в розмаїтті її жанрів, стилів, спираючись на досягнення української культури, її своєрідність і внесок у світову культурну спадщину.