Ми є невід’ємною частинкою природи

1_cr26 вересня учні групи № 23 «Касир (в банку)» відвідали Волинський обласний еколого-натуралістичний центр. «Однією з цілей екскурсії є формування у молоді свідомого і відповідального ставлення до навколишньої природи, навичок безпечної поведінки на природі, з домашніми та дикими тваринами», – класний керівник групи Людмила Калита в черговий раз акцентувала увагу на меті виховного заходу.

Зустріч з учнями провела методист Центру Ангеліна Шолом, яка детально розповіла як потрібно доглядати за домашніми улюбленцям: котами, собаками, хвилястими папугами, морськими свинками та хом’ячками, декоративними рибками. Учні чимало дізналися про особливості вирощування декоративних рослин в домашніх умовах. Ангеліна Федорівна наголосила, що життя домашніх тварин та рослин цілком залежить від нас, а саме – від нашого догляду, турботи та нашої любові.

Це була свого роду екскурсія-нагадування: ми є невід’ємною частинкою природи, в якій все взаємопов’язано. Наше майбутнє і майбутнє наступних поколінь залежить від того, наскільки ми збережемо природу сьогодні.

Інформація до відома
Відома своїм скандальним відео Любов Таропіна, учениця групи «Касир (в банку)»,  яка цього року вступила на навчання до Волинського коледжу НУХТ, 26 вересня  за власним бажанням забрала документи з навчального закладу. Молода дівчина визнала свою вину та сказала, що готова нести покарання згідно із Законом України. Сподіваємося, що Люба, припустившись помилки, запам’ятає цей урок життя, зможе виправитись, і все у неї буде добре.