Молодіжний форум для голів студентських і учнівських профкомів «Заробляй навчаючись»

20150918_130437Нещодавно представники Ради студентського самоврядування Волинського технікуму НУХТ взяли участь у Молодіжному форумі для голів студентських і учнівських профкомів «Заробляй навчаючи».

У роботі форуму взяли участь заступник голови обкому профспілки працівників освіти і науки, юрисконсульт Олександр Матвіїшин, президент Волинського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив Петро Лавренюк, представник фонду «Новий Луцьк» та студенти.

Молодь навчали, як можна заробляти і в той же час навчатись. Члени форуму ділилися досвідом заробляння перших грошей, презентували мікропроект «Як реалізувати ініціативи?». Показали стартові можливості для кар’єри студентів, надали практичні поради в тонкощах проходження співбесіди.

З огляду на актуальність проблеми та важливість віднайдення шляхів вирішення проблеми працевлаштування студентів, було продемонстровано метод «світового кафе», механізм його роботи.

В ході заходу молодь навчалася організовувати своє кар’єрне зростання, правильно розподіляти свої сили і час, уміти вибирати потрібні цілі, ставити перед собою завдання і багато іншого.