Мандрівка Карпатським краєм

20150912_134557 Цими осінніми вихідними днями студентство та викладачі Волинського технікуму НУХТ мали змогу відвідати Карпати, Манявський скит, Буковель, Яремче.

Поїздка відбулась за сприяння профкомітету та спільної ініціативи трудового колективу і студентів. В рамках туру ознайомилися з унікальними культурно-історичними місцями. Зокрема, під час мандрівки Івано-Франківською та Тернопільською областями побачили Травентинові скелі, побували на Хресній дорозі, яка складається із 13 станцій (остання станція символізує страждання українського народу). Не могли не зупинитися у церкві Святого Онуфрія (храм 18 століття оборонного значення). Церква цікава ще й тим, що в ній знаходиться робота видатного митця Іоана Пінзеля – дерев’яна скульптура Святого Онуфрія.

Звичайно наші мандрівники здійснили сходження на гору Говерлу, де є символічний знак єдності всіх українських земель. На Говерлі підняли Державний Прапор України та Прапор Волинського технікуму НУХТ, виконали Державний Гімн України та пісню «Волинь моя».

Високий рівень організованості та неповторна атмосфера стали візитною карткою поїздки, яка запам’ятається надовго всім її учасникам.