Learning by doing

Принцип «навчання через практичну діяльність» («learning by doing») відіграє важливу роль у процесі становлення майбутніх спеціалістів. Саме тому в рамках проведення тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки викладач іноземної мови за професійним спрямуванням Оксана Романова організувала проведення навчальної екскурсії Старим містом англійською мовою студентами групи 22 (спеціальність «Туристичне обслуговування»).

Студенти виконували ролі туристичних агентів та туристів, затверджували маршрутні листи, самостійно шукали інформацію та перекладали її англійською мовою. Викладач виступав у ролі експерта. Для майбутніх фахівців в галузі туризму це стало чудовою нагодою не лише тренувати свої професійні навички та вміння, але і вдосконалити володіння англійською мовою. Ситуація реального спілкування у наш час, коли все ширше і ширше розвиваються зв’язки між різними країнами і народами, стає необхідним елементом процесу навчання іноземної мови.

Фахівці з туризму повинні вміти провести екскурсію містом, розповісти іноземним гостям про самобутність української культури. Принцип діалогу культур, який використовували студенти під час навчальної екскурсії,  передбачав використання культурознавчого матеріалу про рідне місто, який дозволяє розвивати культуру уявлення рідної країни, а також формувати уявлення про культуру країн досліджуваної мови.