Круглий стіл “Дорожня карта Україна-НАТО”

, ,

У Волинському коледжі національного університету харчових технологій відбувся круглий стіл щодо співробітництва України та НАТО.

Організував захід викладач суспільних дисциплін Олександр Новосад. Учасниками розглянули значення співпраці України з НАТО для покращення обороноздатності нашої держави та її вплив на внутрішньополітичну та зовнішньополітичну ситуацію.

Під час круглого столу учасники обговорили результати всеукраїнських досліджень громадської думки щодо підтримки та розуміння діяльності Північноатлантичного альянсу та переглянули фільм про політичні міфи щодо НАТО.

Цікаву та жваву дискусію викликало обговорення дорожньої карти України та НАТО на 2018 рік. Багато хто з присутніх навіть не сподівалися, що переважна більшість аспектів співпраці з НАТО стосуються зовсім не військових питань, адже передбачають реформування соціально-політичної та правової сфери, зокрема реформування державного управління та розвиток електронного урядування, боротьбу з корупцією, розвиток співпраці з Європейським Союзом, кіберзбезпеку. Водночас наша держава проводить реформування Збройних Сил України та розвиток оборонно-промислового комплексу.

Учасники також багато дебатували навколо ключової ідеї державного розвитку – пріоритету національних інтересів України у співпраці з світовим співтовариством.