Краса вдосконалює особистість

, ,

Краса здавна вважалася могутнім засобом вдосконалення особистості. Головне завдання естетичного виховання полягає в тому, щоб засобами мистецтва прищепити людині високі норми і принципи моралі, прагнення до творчої діяльності, яка є засобом реалізації духовних потреб.

Зважаючи на виховний потенціал мистецтва, 15 лютого студенти груп 35, 38 відділення загальноосвітньої підготовки відвідали виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Світ очима дітей» у Волинській обласній  бібліотеці для дітей та юнацтва. Урочисту частину заходу розпочав концерт народної пісні, виступ директора бібліотеки Алли Єфремової та майстрині кераміки Жанни Миляшкевич.

Студенти розглянули вироби народно-ужиткового мистецтва з паперу, тіста, кераміки, бісеру, тканин тощо, із захопленням і цікавістю дискутували про сучасні віяння народної культури. Студент групи 38 Нарушевич Максим поділився враженнями від виставки з журналістами телеканалу «Волинь».

Надзвичайно цікавим для студентів нашого коледжу виявився майстер-клас із розпису глиняних глечиків та дзвіночків. Вироби, зроблені своїми руками, додали позитивних вражень і стали сувеніром, який нагадуватиме про відвіданий захід.

На завершення директор Волинської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва подякувала студентам за участь у виставці і заохотила до нових творчих візитів.