Конкурс фахової майстерності кравців

З метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників 1 березня на базі відділення швейного виробництва був проведений конкурс фахової майстерності серед учнів ІІІ курсу з професії кравець.

Програма конкурсу передбачала виконання практичного завдання, а саме: виготовлення кітеля для кухарів. Робота відповідає вимогам третього кваліфікаційного розряду.

За ходом змагань слідкувало компетентне журі з майстрів та викладачів швейного відділення. Учнів забезпечили кроєм, інструментами, обладнанням для виготовлення кітеля для кухаря. Відрадно, що всі конкурсантки, дотримуючись правил безпеки праці, впорались із завданням та надали на розгляд журі готові вироби, які були якісно пошиті. За результатами конкурсу перше місце виборола Юлія Коляда, друге – Дарина Стасюк, третє місце зайняла Лілія Романчак. Учениць підготували майстри виробничого навчання Наталія Паламарчук та Олена Почтарук.

У наш час до якості виготовлення одягу дуже високі вимоги. У зв’язку із цим сучасний кравець повинен бути високоосвіченою людиною, якій вже недостатньо просто умілого володіння певним набором механічних операцій.Сучасний кравець є технічно грамотним фахівцем, що вміє самостійно вирішувати поставлені завдання.

Сьогодні бути красиво одягненим, говорять кравці нашого коледжу, як ніколи просто. Наряд «від кутюр» з особистого ательє для наших учениць не є проблемою. Охопити цілий світ творчих ідей – творче кредо переможниць сьогоднішнього конкурсу.