Коледжани взяли участь у Дні кар’єри

За фінансової та організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовується проект «PROFIT DAY». Проект призначений для тих, хто шукає можливості працевлаштування чи бажає визначитись із майбутньою роботою.

Нещодавно учні групи 24 разом із класним керівником Катериною Осійчук та практичним психологом коледжу Галиною Гайдук відвідали День кар’єри, який відбувся у Палаці учнівської молоді міста Луцька. Під час заходу представники передових компаній влаштували презентації, провели семінари, тренінги на теми: «Зустріч з успіхом: як зробити успішну кар’єру, будучи студентом?», «7 кроків до результативної співбесіди», «Як знайти свою професію», «Від бізнес ідеї до власної справи». Також молоді люди мали можливість бути учасниками майстер-класу «Ігрові технології для набору та діагностики персоналу». Кожен учасник зміг поспілкуватись з роботодавцем і безпосередньо залишити резюме.

Молодь ще раз переконалася: підстав для песимізму немає. Майбутні перспективи у професійній реалізації залежить тільки від самих юнаків та дівчат.