Інтелектуально-пізнавальний квест «Знавці географії»

«Ширше двері відчиняйте

розуму й кмітливості,

Естафету передайте

творчості, сміливості!»

22 березня в рамках природничо-математичного тижня на відділенні загальноосвітньої підготовки був проведений інтелектуально-пізнавальний квест «Знавці географії». В ньому взяли участь 3 команди: «Мандрівники» (група 45, 46, 48), «Лівий берег» та «Землезнавці» (група 37).

На початку квесту, викладач Лотиш Л. С., познайомила присутніх з командами, правами та обов’язками гравців та квест-картою гри.

Маршрут квесту складався з 5 зупинок, між якими були запропоновані різні загадки і підказки щодо виконання завдань.

Зупинка №1. «Орієнтування на місцевості». Учасники команд повинні знаючи сторону горизонту віднайти відомий об’єкт і зробити креативне фото на його фоні.

Зупинка №2. «Хитромудрі запитання». Студенти за маршрутним листом мали визначити місцезнаходження координатора квесту, взяти в нього завдання, виконати та повернутись на місце старту.

Зупинка №3. «Географічні координати». Учасники команд повинні знайти максимальну кількість об’єктів на карті, знаючи їх географічні координати.

Зупинка №4. «Креативний підприємець». Команди повинні запропонувати найбільшу кількість креативних ідей вирішення проблеми, з якою зіткнувся підприємець.

Зупинка №5. «Пазл-карта». Гравцям потрібно на швидкість скласти пазл-карту Європи.

Завдяки пройденим ключовим зупинкам та зібраною квест-картою журі визначило переможців:

  • І місце– «Мандрівники»
  • ІІ місце –«Землезнавці»
  • ІІІ місце – «Лівий берег»

По завершенню квесту була рефлексія, на якій учасники команд ділились враженнями від гри, використовуючи при цьому смайлики. Всі, хто брав участь у квесті, отримали від організатора невеличкі сюрпризи.

«Використання квестів не тільки впливає на зростання мотивації навчання, а й забезпечує відмінне тренування логіки, пам’яті та кмітливості. Така командна форма роботи чудово згуртовує групу. Крім того, захоплюючий сюжет такого тренування-пригоди та динамічність забезпечують гарний настрій і яскраві враження» – такі висновки зробили учасники квесту та його організатор Людмила Лотиш.