Інформаційний дайджест «Абетка астрономії»

З давніх-давен небо вражало уяву людей своєю загадковістю, спонукало до пізнання, до пошуку відповіді на питання: що таке Всесвіт, чи безмежний він, чи є у Всесвіті живі істоти, які хочуть збагнути сенс свого існування тощо. Людина у царині наук намагається відповісти на ці запитання. Тому тиждень природничо-математичних дисциплін розпочинається з інформаційного дайджесту «Абетка астрономії».

Студенти груп №45, 46, 48, 39 підготували повідомлення про чорні діри, нейтронні зорі, про еволюцію та розвиток Всесвіту. Короткий екскурс у давнину був здійснений під час доповіді Бондарук Анни, студентки 45 групи, у ході якої студенти дізналися про історію походження назв сузір’їв, галактик, зір, туманностей тощо. Шевчук Ірина, студентка 48 групи, ознайомила присутніх із сучасними фотографіями небесних об’єктів, отриманих за допомогою телескопа Хаббла.

Відкритий захід пройшов у творчій атмосфері, то ж студенти легко впорались із фотозавданнями астрономічного сканворду. Як підсумок роботи з «абеткою астрономії» будуть представлені інформаційні колажі, які студенти повинні створити протягом тижня.