І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це, по суті, старт (Ліна Костенко)

Цими днями у професійне життя коледж провів випускників, з якими багато чого було вперше. Уперше випускалися фахові молодші бакалаври. Уперше було впроваджено дистанційне навчання у зв’язку з пандемією. У студентів були перші прогуляні пари, перші пояснювальні записки, перші курсові та кваліфікаційні екзамени.  І як сказав директор коледжу Ігор Корчук у своєму вітальному слові: «Нехай диплом, який ви отримаєте, буде першою сходинкою на шляху вашої успішної кар’єри!».

Усьому викладацькому складу та студентсько-учнівському товариству подякував випускник Андрій Палій, який відзначив, що вони не завжди були зразковими студентами та учнями, але старалися. «За ці роки ми стали зовсім іншими людьми, стали дорослими, коледж нас змінив», –  резюмував випускник.

Коледж бажає своїм випускникам і надалі постійно навчатися, адже у житті буде ще багато фінішів та нових стартів. Як казав Франко: «Книги — морська глибина, Хто в них пірне аж до дна, Той, хоч і труду мав досить, Дивнії перли виносить». Тож хай ці перли приносять вам моральну радість, матеріальний статок, а ваші дипломи будуть затребувані!