Година коду 2021

Вже традиційно відділення інформатики та комп’ютерної техніки приєдналося до щорічної всесвітньої акції «Година коду». Цього року захід відбувався 10 грудня 2021 року в рамках тижня Відділення.

Учасниками акції стали учні Луцького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 – технологічний ліцей” та Луцького вищого професійного училища. Проводили Годину коду викладач-методист, к.т.н. Олександр Ройко та викладач-методист Галина Шепелюк.

Учні мали змогу прийняти участь в написанні прокрокової рольової гри на мові програмування Python та розробити мобільний додаток для платформи Android. По завершенню всі учасники заходу одержали сертифікати, які засвідчують зроблені ними перші кроки на стежині програмування та інформаційних технологій.

Для довідки: Година коду розпочалась як одно-годинний вступ до інформатики, призначений для демістифікації програмування, а також демонстрації того, що кожен може опанувати його основи, і залучення учасників до сфери інформатики. Ця кампанія стала всесвітнім заходом визнання інформатики, починаючи з одно-годинних вправ з кодування, і далі поширюючись на інші події у спільнотах.

Олександр Ройко