Герой-рятувальник Микола Хаймик

У нашому коледжі навчається юнак, який, ризикуючи власним життям, врятував двох людей. Це Микола Хаймик, учень групи № 30 «Електромеханік з обслуговування і ремонту лічильно-обчислювальних машин».

Як розповідає сам Микола, це сталося на третій день Різдва. Він разом із своїм другом пішов на рибалку у своєму рідному селі Качин Камінь-Каширського району. На сільському озері метрів 300 від них рибачив їхній односелець. Зненацька хлопці помітили, як той провалився під кригу. Не вагаючись, хлопці поспішили на допомогу. Спочатку кинули дошку, та не могли підійти ближче, бо лід ламався. Тут у крижану воду провалився і Миколин товариш. Зрозумівши, що без мотузки нічого не можна зробити, Микола побіг до найближчої сільської хати, взяв мотузку і кулею метнувся назад. Коли вертався назад, і сам провалився у воду, але зумів вибратися, зняв мокрий одяг та чоботи і в самих лише шкарпетках попрямував на поміч. Повзком на кризі, спочатку витягнув мотузкою свого товариша, а потім і рибалку.

Ось так сміливий та кмітливий юнак врятував двох людей, які потрапили у льодову пастку. Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський особисто нагородив Миколу нагрудним знаком «За відвагу у надзвичайній ситуації», дипломом «Герой-рятувальник» і подякував за чуйність та небайдужість до своїх співвітчизників.