Досліджуємо енергоресурси України

Кандидат економічних наук, викладач фахових дисциплін кафедри обліку та підприємництва Волинського коледжу НУХТ Роза Бусел провела відкрите заняття з курсу «Основи енергоефективності».

В ході заняття на тему «Енергоресурси, енергоспоживання та політика енергоефективності в Україні» молодь досліджувала прогресивні енергозберігаючі технології, що дають можливість заощаджувати енергоресури.

У формі гри «брейн-ринг» учні  поглиблювали свої знання щодо наявних енергетичних ресурсів в Україні, ознайомилися з презентацією  «Схема причинно-наслідкових зв’язків енергоефективності».

Економічна ситуація та політичні події двох останніх років свідчать, що енергоефективність і тотальне енергозбереження повинні стати основним інструментом боротьби за  енергетичну, а з нею і національну безпеку України та економічну стабільність, оскільки енергоефективність є найдоступнішою внутрішньою інвестицією в економіку країни. Тому енергоефективність повинна стати не просто пріоритетом державної політики, але  й  аксіомою для окремо взятої людини.