Дні науки у Волинському коледжі НУХТ

,

16 травня в рамках відзначення Дня науки – 2019 розпочались заходи за участю педагогічних працівників, студентів та учнів коледжу. Методистами коледжу було організовано проведення семінару-конференції «Академічна доброчесність як чинник формування фахівця ХХІ століття».

Відкрив роботу семінару-конференції директор коледжу Корчук Ігор Васильович. Він проаналізував наукову діяльність викладацького й студентського колективів, наголосив на пріоритетності наукової роботи, необхідності розвитку національної освіти, науки. Стрімкі зміни, що відбуваються на нашій планеті, спонукають науковий світ, освітян та молодь до пошуку нових підходів у покращенні рівня життя цивілізованого світу. Ігор Васильович побажав усім учасникам натхненної праці та творчих успіхів.

Особливості нормативно-правового забезпечення щодо питання академічної доброчесності розкрив викладач фахових дисциплін Новосад Олександр Анатолійович.

 Складові успіху у науковій діяльності, актуальну і надзвичайно важливу інформацію про особливості пошуку наукових матеріалів через пошукові системи, бази даних, правильне використання інтернет-ресурсів подав у своїй доповіді викладач фахових дисциплін, кандидат технічних наук Ройко Олександр Юрійович.

Не втрачає актуальності й питання культури поведінки в академічному середовищі. На цьому зосередила увагу викладач історії, кандидат історичних наук Сірук Наталія Михайлівна.

Студентки Лук’янюк Інна (група № 40) й Білоус Анна (група № 55) проаналізували проблеми дотримання академічної доброчесності у студентському середовищі та наголосили на необхідності виконання вимог Закону України «Про вищу освіту». Білоус Анна, член ради студентського самоврядування, звернулась до студентів та учнів коледжу із закликом почати доброчесність із себе. Вона висловила думку про те, що розквіт України залежить від активної і чесної позиції кожної людини в її повсякденному житті та професійній діяльності.

Савчук І.В., Богдан Г.І., методисти коледжу