Дні науки у музеї народної архітектури і побуту

День науки відділення загальноосвітніх дисциплін Волинського коледжу НУХТ вже традиційно проводить у музеї історії сільського господарства Волині – скансен, що розташувався у селищі Рокині.

Студенти презентували свої дослідження «Математика в медицині», «Фізика навколо нас», «Маестро української новели» (до 145-річчя з дня народження Василя Стефаника), «Творча доля Булгакова» (до 125-річчя з дня народження Михайла Булгакова).
В експозиції під відкритим небом студенти мали змогу ознайомитися з пам’ятками древнього житлового, господарського, дерев’яного будівництва, а також поринути у цікаву подорож заповідними стежками мальовничого парку, помилуватися голубим плесом ставка.

Молодь пройшла вуличками маленького волинського села. Тут можна навчитися вишивати, ткати, місити тісто, а ще походити за плугом, відчути пахощі свіжоскошеної трави, вижатого серпом житнього снопа.

Для кращого сприйняття студенти  доторкнулися до експонатів, потримали їх в руках, спробували в роботі, а ще скуштували смачний куліш, приготовлений в українській печі.

Юні науковці мали можливість отримати  нові знання, навички,  які будуть в подальшому активно використовуватися у науковій і практичній діяльності.