День Знань і посвята в студенти у Волинському коледжі НУХТ

1 вересня — довгоочікуване і радісне свято. З особливими почуттями на нього чекали першокурсники Волинського коледжу НУХТ, адже вони стали студентами навчального закладу, єдиного на Волині, що має 400-річну історію. Коледж постійно рухається вперед, упроваджуючи інноваційні технології в навчальний процес і разом з тим продовжуючи кращі традиції Луцького колегіуму, який був заснований у 1608 році.
На урочисту лінійку з нагоди Дня знань вишукувались студенти 65 груп разом з класними керівниками. До дружної студентської родини влилась нова хвиля першокурсників у кількості 700 осіб. Завітали на свято і батьки.
Директор коледжу, заслужений працівник освіти України І.В. Корчук, привітав викладачів, студентів та їхніх батьків зі святом і побажав відмінного навчання, сумлінного виконання обов’язків студентів, примножувати славні традиції коледжу і з гордістю нести звання студента Волинського коледжу НУХТ.
Зі словами божого благословення до студентів звернулися Єпископ-ординарій Луцької дієцезії Римсько-Католицької Церкви Віталій Скомаровський і настоятель Братської Хрестовоздвиженської церкви отець Василій.
Привітати першокурсників прийшли студенти–старшокурсники. Від батьків викладачів і студентів закладу привітав Лук’янюк Олександр Дмитрович.
На святі хвилиною мовчання вшанували пам’ять славних співвітчизників-героїв Небесної сотні, воїнів, які загинули в АТО, захищаючи суверенітет і незалежність України, і серед них наших випускників: Віталія Махновця, Максима Шульгу, Сергія Писарука, Олега Гаркавчука, Ігоря Климюка.