День відкритих дверей 2019

Погожого сонячного дня – 6 квітня 2019 року – Волинський коледж Національного університету харчових технологій (ВоК НУХТ) люб’язно зустрічав гостей на День відкритих дверей. Відвідувачі, переступивши поріг, поринали у гостинну та привітну атмосферу – їх зустрічали студенти відділення туризму та готельно-ресторанної справи у одязі спудеїв Луцького колегіуму єзуїтів, який діяв з 1608 р. у приміщеннях сучасного коледжу. Саме про минуле і сьогодення, розміщення локацій та майстер-класів розповідали для гостей у динамічних міні-екскурсіях студенти спеціальності 242 Туризм. Виконували вони це фахового, на високому рівні, про що звучали схвальні відгуки від присутніх.

Гості з цікавістю переглядали  майстер-клас із приготування крюшонів, а також бармен-шоу у виконанні студентів спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа. Відвідувачі мали змогу не лише побачити різні способи приготування коктейлів, а й продегустувати їх. Наступною локацією був майстер-клас зі складання рушників різними способами у готелях. Бажаючі мали змогу навчитися майстерності складати рушники у вигляді лебедів, дельфінів, слоників, квітів. Підготувавши оригінальні фотозони, члени «Євроклубу ВоК НУХТ», пропонували гостям «побувати за кордоном» та отримати світлину на згадку із Франції, Італії або Швеції.

Студенти відділення харчових технологій дивували гостей новинками у кулінарії, демонстрували секрети організації та проведення банкету-фуршету, презентували експрес-методи дослідження якості і безпечності харчових продуктів. А ще гості мали змогу побачити майстер-клас із сервірування пасхального столу.

Студенти відділення економіки і підприємництва представили такі локації:

  1. Квест кімнату «Фінансові перегони».
  2. Продемонстрували роботу касового відділу банку.
  3. Провели безпрограшну лотерею «Позитивний лот».
  4. Показали роботу касира торговельного залу.

Власні розробки та досягнення продемонстрували студенти та викладачі відділення інформатики та комп’ютерної техніки, серед яких можна відмітити: 3D-принтер, складений силами студентів та викладачів, керований квадрокоптер, експонати на основі програмованих контролерів Arduino,  доробки у царині augmented reality (доповненої реальності) та програмування. Слід відзначити обізнаність та зацікавленість майбутніх вступників сучасними трендами у галузі інформаційних технологій, можливості їх освоєння під час навчання у коледжі.  

Під час свого виступу, що відбувся у актовій залі, директор коледжу Корчук Ігор Васильович розповів присутнім про минуле, сучасний стан та перспективи розвитку нашого закладу освіти, відповів на запитання батьків та абітурієнтів про навчання та побут учнів і студентів.

З переліком спеціальностей та професій, особливостями і елементами вступної кампанії, присутніх ознайомив відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Величко.

З особливим інтересом гості сприйняли виступ голови студентської ради Олесі Іллюк про будні та відпочинок органу студентського самоврядування коледжу, а також виступи випускників попередніх років, які працюють за отриманим фахом та тепло згадують рідний коледж.

 Особливої, святкової атмосфери до дійства додав міні-концерт у виконанні студентів. Зустрічі, проведені в рамках Дня відкритих дверей, були цікавими і корисними, вступники отримали багато вражень, позитивних емоцій та мотивацію до успішного завершення навчання у закладах середньої та професійно-технічної освіти. Жоден з відвідувачів не залишився поза увагою організаторів свята. Гості у відгуках відзначили особливу академічну атмосферу та колорит нашого навчальному закладу, притаманний класичним закладам освіти.