День науки-2016

1_cr

Напередодні професійного свята працівників науки України у Волинському коледжі НУХТ відбувся День науки-2016. Це свято, яке об’єднує всіх учених: від професорів та кандидатів наук, до докторантів, аспірантів, студентів та учнів, які роблять свої перші кроки назустріч науковим відкриттям.

Відкрив пленарне засідання вітальним словом директор Волинського коледжу НУХТ, заслужений працівник освіти України Ігор Корчук. Він зазначив, що сьогоднішній захід присвячений 50-й річниці коледжу, який продовжує найкращі традиції Луцького колегіуму, одного з найперших вищих навчальних закладів в Європі. «Наукова діяльність коледжу є одним з головних засобів досягнень державних стандартів підготовки фахівців», – відмітив у своєму виступі керівник закладу. Ігор Корчук привітав колектив та гостей з Днем науки, побажав наукових досягнень та висловив сподівання на подальшу плідну працю на наукових теренах коледжу.

Кандидат історичних наук, старший викладач кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Оксана Штанько у своїй доповіді продовжила тему основних віх поступу коледжу та розкрила деякі маловідомі моменти та факти з давньої історії навчального закладу, спадкоємцем якого є Волинський коледж НУХТ. Молодий науковець зізналася, що завжди заздрила коледжівцям, бо вони навчаються в стінах найпершого освітянського осередку Луцька, відомому на європейському просторі вже у 16 столітті, який до цього часу зберіг дух минувшини. Вона привітала викладацький склад та спудеїв коледжу з тим, що вони є гідними продовжувачами найкращих традицій Луцького колегіму.

У ході пленарного засідання в онлайн-режимі було заслухано доповідь на тему «Сучасні наукові досягнення у виробництві харчових продуктів» к.е.н., доцента кафедри економіки і менеджменту Університету сучасних знань (м. Київ) Галини Мєняйлової. Про науково-методичні дослідження студентів на прикладі економічних наук інформувала к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносини та управління проектами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Наталія Науменко.

Після пленарного засідання на кожному відділенні коледжу по окремих секціях відбулися семінари, тренінги, наукові читання, конкурси студентських проектів. Студенти достойно представили результати власних наукових досліджень. Варто відзначити належний рівень доповідей на основі грунтовних досліджень та використання реальних даних наукових проектів.

Також кожне відділення коледжу підготувало виставку наукових досягнень, методичних розробок та здобутків інтелектуальної праці науково-педагогічного колективу.