Брейн-ринг «Фізика простих і непростих речей»

Багато хто помилково вважає, що фізика – це складна і нудна наука, яка вимагає багато вчити (навіть «зубрити») та просиджувати години за розв’язуванням задач. Насправді, фізика може бути настільки цікавою та захоплюючою, що мимоволі захочеться дізнатися більше і поділитися з іншими.

Брейн-ринг «Фізика простих та непростих речей», що відбувся 15 березня, покликаний зацікавити студентів пізнавати світ, захоплюватися витворами природи та людства, розширювати кругозір та інформаційний багаж. Разом з викладачем фізики та астрономії Гут С. С. студенти групи 36, 40 організували підготовку та проведення виховного заходу.

Основою брейн-рингу були змагання чотирьох команд, перед якими були поставлені не лише завдання пізнавального характеру з фізики та астрономії, а й дотепне представлення команди. Студентам довелося швидко обмірковувати питання, проявити логіку і кмітливість, скористатися своєю комунікабельністю та компетентністю. Переможцями стала команда «Аліна без Дениса» під керівництвом капітана А. Шворак.

Для вболівальників підготувала та провела експериментальні бліц-питання Горолюк Діана. Цікаві  демонстрації на явище інерції, умови рівноваги тіла, дію атмосферного тиску спонукали студентів палко обговорювати питання. Завершальний етап заходу провів Щур Денис, який підготував пазл-ребуси «Фізика простих речей» у супроводі презентації.