…бо кожен фініш – це, по суті – старт!

В  останні дні січня, згідно навчальних планів, на відділенні туризму та готельно-ресторанної справи проходить підсумкова атестація. Тому, насиченим, емоційним й важливим був цей період для студентів четвертого курсу спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» та учнів професії «Агент з організації туризму. Адміністратор».

Студенти групи Т-41 складали два випускних іспити: комплексний екзамен з фахових дисциплін та екзамен з іноземних мов за професійним спрямуванням (англійська, польська). Особливістю іспиту з  іноземних мов є те, що студенти готують творчі завдання у вигляді презентацій на вільно обрану тематику зі сфери туризму. Члени комісії звернули увагу на майстерність випускників презентувати туристичні продукти та маршрути англійською та польською мовами.

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» демонстрували фахові знання з ресторанної та готельної справи, технології продукції ресторанного господарства та барної справи.

Загалом, успішно склали випускні іспити 22 студенти спеціальності «Туризм» та 60 студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Також, високий рівень знань під час державної кваліфікаційної атестації продемонстрували 26 учнів інтегрованої професії «Агент з організації туризму. Адміністратор».

Вітаємо усіх випускників! Відтепер ви – дипломовані фахівці сфери обслуговування! Нехай отримані знання та вміння допоможуть вам реалізуватися в професійній діяльності!

Зінкевич С.Г.