Безпечна поведінка в онлайн-просторі

В ході тижня відділення інформатики та компʼютерної техніки голова циклової випускової комісії компʼютерної та програмної інженерії, к.т.н. Олександр Ройко провів семінар на тему “Безпечна поведінка в онлайн-просторі”, учасниками якого були педагогічні працівники загальноосвітніх закладів м. Луцька.

Під час семінару було розглянуто з якими загрозами стикаються користувачі мережі Інтернет, чим ці загрози небезпечні та як від них вберегтись. Акцентовано увагу на використанні грамотних політик мережевої безпеки, зокрема паролей та двофакторної аутентифікації. Також було запропоновано декілька практик користування мережевими сервісами, такими як електрона пошта та соціальні мережі, що підвищують конфіденційність користувача та зменшують ризики витоку персональних даних. Учасники семінару перевірили свої електронні адреси на предмет наявності у відомих витоках даних за допомогою сервісу https://haveibeenpwned.com/.

Зустріч викликала жваве обговорення, що засвідчило високу акуальність питань мережевої безпеки у сучасному кіберпросторі.