Батьківські збори

Сьогодні, 21 лютого, у Волинському коледжі НУХТ відбулися загальні батьківські збори. Головна тема зустрічі стосувалась профілактики суїцидальної поведінки неповнолітніх.

Всім відомо, що у соціальних мережах діють небезпечні групи, в яких кваліфіковані психологи доводять дітей та підлітків до самогубства. Зустріч з батьками мала на меті як поінформувати про загрозу, так і скласти алгоритм рішення цієї проблеми. Тому в рамках батьківського всеобучу на загальні збори було запрошено психолога з Луцької міської дитячої поліклініки Ірину Догойду та старшого інспектора відділу протидії кіберзлочинам у Волинській області Андрія Марицького, які розповіли батькам суть таких суїцидальних спільнот, систему їх дій та що робити дорослим, аби не допустити потрапляння дітей у такі групи.

Практичний психолог коледжу Галина Гайдук надала батькам вичерпну інформацію про природу цього явища та низку практичних порад.

На завершення загальних зборів директор Волинського коледжу НУХТ Ігор Корчук наголосив на важливості взаємодії та співпраці викладачів та батьків, адже тільки спільними зусиллями можна зберегти найдорожче, найцінніше – нашу дитину.

Після загальних зборів відбулися збори батьків по окремих групах, де було обговорено ряд важливих питань навчально-виховної роботи та визначено способи і методи ефективного співробітництва навчального закладу і сім’ї.