Зимова школа 2020

Завершила роботу ІІІ Зимова школа програмування, що проходила у Волинському коледжі НУХТ під час зимових канікул. Мета школи – надати школярам, учням та студентам можливість проявити свою майстерність у мистецтві розробки web-сайтів, зокрема такі теми як перші кроки по запуску сайту,  HTML-CSS та JavaScript та використання популярних фреймворків.

Заняття проходили у форматі змішаного навчання (онлайн+офлайн), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який доступний онлайн, і аудиторну практичну роботу (2 год в день) під керівництвом викладача Зимової школи в комп’ютерному класі коледжу.

До роботи Зимової школи були залучені учні шкіл міста Луцька: Луцький НВК «Гiмназiя №14» та Луцький НВК №26, Луцька школа №7, Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ЗОШ 1-3 ст. с. Романів? а також учні Луцького ВПУ.

Найбільш продуктивною була робота секції «Основи Web-розробки». В її роботі взяло участь найбільше учасників. Вони вивчали основи web-розробки, зокрема, теми HTML, CSS та перші кроки по запуску власного сайту.

На цьому робота Зимової школи не завершується – її учасники продовжують роботу в гуртку «PRO-грамотний код», що працює на відділенні «Інформатики та комп’ютерної техніки». Попереду ще багато планів та проектів: участь у «Міжнародному зимовому бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів» що проводиться 15 -31 січня 2020 (http://webdesign.vntu.edu.ua/) на базі Вінницького Національного технічного  університету в номінації з  веб-дизайну. Це командна робота учнів ВПУ №9 «Віртуальна екскурсія «7 чудес світу»» та «Дім майбутнього».

Шепелюк Г.С.