Зустріч з героями нашого часу

У Волинському коледжі НУХТ відбулась зустріч зі справжніми героями сьогодення, учасниками АТО, Юрієм Дмитруком і Юрієм Величком .

Мета заходу : формування у студентської молоді почуття патріотизму, національної самосвідомості, виховування поваги і любові до свого народу, його захисників, гордості за свою Батьківщину, розуміння відповідальності за майбутнє України, готовність захищати її кордони.

Розпочинаючи захід заступник директора Оксана Межова зазначила , що за період неоголошеної війни з Росією, яка триває п’ять років, загинуло більше чотирьох тисяч українських захисників, серед них сім випускників нашого освітнього закладу. І наше завдання – своїм життям, вчинками, навчанням, працею бути гідними тих людей, які загинули, захищаючи кордони України.

На зустріч зі справжніми героями, відомими людьми на Волині, прийшла велика кількість студентів коледжу і це не випадково, адже Юрій Дмитрук добре відома на Волині людина, оскільки є членом громадської Ради при Луцькому міському голові, засновником громадської організації «Волинська спілка ветеранів антитерористичної операції , співзасновником міжнародного благодійного фонду «Європейський дім», керівником Волинського обласного центру допомоги учасникам антитерористичної операції у Волинській області». Не менш шанована людина на Волині Юрій Величко , доброволець, що воював у складі 80-ї десантно-штурмової бригади. В одному з боїв був поранений . За мужність і героїзм виявлені при виконанні військового обов’язку Юрій Величко нагороджений орденом «За мужність».

Із розповідей Юрія Дмитрука і Юрія Величка студенти почули цікаві моменти про життя і бойові подвиги наших бійців на Сході. Обидва герої особисто брали участь в боях за Донецький еєропорт. Вони, як і інші наші земляки, проявили мужність та героїзм, захищаючи кордони на Сході країни.

Спілкуючись з такими людьми розумієш, що є в житті справжні герої, справжні патріоти. І наші герої-захисники – живий приклад порядності, мужності, сміливості, безкорисливості для наших студентів.

Нація є незнищенною, допоки є справжні патріоти, вірні сини своєї Вітчизни, які готові обороняти кордони рідної країни , її суверенітет і незалежність.

Заступник директора з НВР Межова О.В.