Зустріч у Центрі Європейської інформації

4 жовтня у Центрі Європейської інформації, який діє при Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки, відбулася зустріч студентів коледжу із магістром інтеркультурної політики університету м. Модена (Італія) Віто Марія Распанді. У Луцьку молодий науковець перебуває в рамках програми Ради Європи “Інтеркультурні міста”. І варто сказати, що наше місто займає 11 місце із 121 міста-учасника у цій програмі.

На запрошення Центру Європейської інформації поспілкуватися із іноземним гостем прийшли студенти-євроклубівці нашого коледжу.

Круглий стіл розпочався із дискусії щодо можливостей для країн-учасників Євросоюзу та негативних наслідків, з якими стикаються члени-держави обєднаної Європи. Цікаво було почути особисті враження іноземного гостя про переваги та недоліки вступу в ЄС та про його волонтерську діяльність.

Віто Марія Распанді розповів про національну кухню, культуру, побут та політичну систему Італії та поділився враженнями, які отримав в Україні та, зокрема, у Луцьку.

Особливою родзинкою зустрічі стало те, що студенти нашого коледжу мали нагоду продемонструвати свої знання, здобуті під час вивчення іноземної мови, і спілкувалися з гостем англійською мовою. Це дало їм новий поштовх на подальше вивчення іноземної мови.

Зустріч відбулася у невимушеній, веселій атмосфері.