Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

Зустріч студради коледжу з професором зі США

У коледжі відбулась зустріч студентської ради з цікавою і неординарною особистістю Маркусом Джоубом, доктором наук, професором зі США, яку організувала заступник директора з НВР Оксана Межова.

Мета заходу: інформування молоді про цінності та стандарти життя за кордоном, формування усвідомленої підтримки курсу євроатлантичної інтеграції.

Маркус Джоуб відомий у США науковець, працював у Школі бізнесу ім. Фармера, Оксфордському університеті має чималий досвід роботи у сфері діяльності: інформаційні системи та аналіз. Маркус Джоуб є автором книг «Статистичні Методи забезпечення якості» (2003 р.), «Англійсько-українській глосарій» (2005), написаних українською мовою. Впродовж останніх 25 років надавав консалтингові, навчальні послуги відомим компаніям Proctor and Gamble, NASA- Lewis Research Center, Westinghouse, General Electric.

Маркус Джоуб розповів студентам коледжу про особливості системи освіти в США. Він наголосив, що, зокрема, велика увага в американських закладах освіти приділяється формуванню особистості, ігровому навчанню, наданню якісних освітніх послуг, створенню умов для організованого дозвілля. Студентів зацікавили питання самореалізації наукового, творчого потенціалу молоді, захисту прав і інтересів студентів в США, виплати стипендій. Найбільш зацікавило студентів питання організації роботи студентського самоврядування в США, як вирішуються органами студентського самоврядування фінансові питання. Маркус Джоуб розповів про можливості студентів в США, про наявність грантів і іменних стипендій для найбільш активних, талановитих і творчих студентів, як розпоряджаються коштами органи студентського самоврядування в США.

На прикладі відомого письменника Олександра Солженіцина Маркус Джоуб показав студентам силу духу людини, яка в умовах тоталітаризму і внутрішнього протистояння зуміла зберегти людську гідність, віру в Бога та кращі людські якості. Щоб досягнути успіху, Маркус Джоуб порадив бути відповідальним, наполегливим в досягненні мети, впевненим у власних силах, своїй неповторності, дотримуватись морально-етичних норм.

Від знайомства з професором Маркусом Джоубом у студентів залишилися найприємніші враження. Члени студради подякували за чудовий захід.

Заступник директора з НВР Оксана Межова

Волинський фаховий коледж НУХТ