Зустріч з львівськими літераторками

04 квітня студенти групи 39 відділення харчових технологій в рамках тижня циклової методичної комісії економічної та гуманітарної підготовки відвідали презентацію книги «Львів. Вишні. Дощі» за участю Дари Корній, Ніки Нікалео та Анастасії Нікуліної.

Львівські письменниці вже є авторами книжок «Львів. Кава. Любов», «Львів. Смаколики. Різдво», в яких вони передали неповторну атмосферу Львова – з його прадавніми традиціями, містичними легендами, найсмачнішою у світі кавою.

І ось талановиті авторки вже порадували новенькою збіркою львівських історій «Львів. Вишні. Дощі». Це збірка про неймовірне кохання і красу весняного Львова. Коли природа пробуджується після зимового сну, люди переживають разом з нею несподівані зустрічі, нові відчуття, зміни в житті.

Зустріч з цими напрочуд красивими й усміхненими жінками пройшла у приємній, затишній атмосфері. Справжню насолоду присутні отримали під час читання уривків з оповідань самими авторками. Адже коли улюблений автор читає свій твір – це багато вартує. «Після такої живої, цікавої зустрічі з творчими людьми ми переконалися, що сучасна література – це класно і читати варто не лише для навчальних потреб», – поділилася своїми враженнями студентка Іванка Кухаренко.

Насамкінець зустрічі студенти подякували письменницям та організаторам заходу за цікаву розповідь, побажали творчого натхнення і, звичайно, придбали книжку «Львів. Вишні. Дощі» з автографами авторок цих чудових оповідань.