Зустріч із воїном-захисником

У нашому коледжі відбулася зустріч студентів із викладачем Павлом Сієнком, який сьогодні служить на Сході України. Ризикуючи власним життям, наш земляк та улюблений викладач боронить цілісність, свободу і незалежність нашої держави. Воїн-розвідник пережив чимало страшних і небезпечних для життя моментів, але студентам він намагався розповідати про хороше. Проте очі, сповнені тривожних переживань і згадок, видавали внутрішній неспокій. Бо не можна забути своїх бойових товаришів, загиблих, поранених, не стихне у вухах свист куль навколо і гуркіт снарядів, що розриваються неподалік…

Військова служба Павла Сієнка проходить у місцях, де велися запеклі бої. Проте при спілкуванні зі студентами він досить скупо розповідав про військові дії. Більше говорив про те, як у екстремальних умовах відбувається переоцінка життєвих цінностей. Багато казав про патріотизм, про те, що коли йде загроза державності, треба єднатися. Побажав студентам добросовісно вчитися, щоб бути справжніми професіоналами, які будуватимуть нове, заможне і щасливе життя.

Студенти на тільки з цікавістю слухали розповідь воїна, а й задавали безліч питань про побутові, організаційні та інші аспекти військового буття. Живе спілкування вразило присутніх і показало приклад справжнього патріотизму та любові до Батьківщини.

Павло Сієнко педагог від Бога. Навіть коли у складі 128-ї гірсько-пехотної бригади потрапив до селища Широкого, то перше, що зробив – поцікавився, де знаходиться школа. Потім став частим гостем в школі. Його полюбили не тільки діти, а й мешканці Широкого і вже вважають своїм рідним. Ось що написала про нашого Павла учениця тамтешньої школи Катя Кольвахова: «Співає з натхненням, ліричний, добрий, відкритий, патріот свого краю – Волині».

На завершення теплої і приємної, хвилююче-щемливої зустрічі студенти подякували Павлові Сієнкові.

Дякуємо Вам, Павле Юрійовичу, за Україну, за те, що захищаєте нас. Дякуємо, що не боялися. Дякуємо, що вижили і стоїте на сторожі нашого спокою.

Ми всі сподіваємося, що найзаповітніше бажання українців – жити під мирним небом – здійсниться зовсім скоро!