Зустріч із волинськими патріотами

До Волинського коледжу НУХТ завітали небайдужі волиняни та члени громадської ветеранської організації «Волинське обласне товариство політичних в’язнів та репресованих», щоб в черговий раз відзначити День українського політв’язня.
На зустрічі, яка відбулася у коледжі, мали можливість поспілкуватися, порозмовляти про проблеми, з якими зустрічаються у своїй діяльності та повсякденному житті, згадували борців за незалежність України і, звичайно, як прийнято у ці святкові дні, колядували та віншували.

Волинських патріотів вітав директор коледжу Ігор Корчук, який подякував їм за активну життєву позицію та побажав відзначити різдвяні свята в духовному піднесенні, зі світлими помислами та щирою радістю.

До вітань також долучилися завідувач Музею жертв політичних репресій Ніна Патрай та голова ГО «Волинське обласне товариство політичних в’язнів та репресованих» Валентина Єгорова.

Потому до гостей завітали колядники і посівальники: колектив викладачів та працівників Волинського коледжу, а також діти з Палацу учнівської молоді.

Подібні заходи мають величезний вплив на виховання підростаючого покоління і добре, що молодь має можливість зустрічатися із жертвами політичних репресій та від них безпосередньо взнає правду про ті трагічні роки. Це дає надію, що подібного в нашій історії більше ніколи не повториться.