Знайомство зі світлинами італійського фотохудожника

У Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулося відкриття виставки фотографій  італійського фотохудожника Марко Колосі. Виставка фоторобіт триватиме до 23 травня.

Євроклубівці коледжу, а саме студенти груп №18 та №60, не могли пропустити цю подію.  Адже на своїх заняттях вони неодноразово обговорювали проект фотохудожника з Тоскани Марко Колосі «CityEurope» («Місто Європа»). Про суть свого проекту митець писав: «Роздивляючись міський ландшафт, я помітив загальні риси, які об’єднують людей у велике культурне розмаїття всієї древньої європейської землі. З цього моменту я почав свої подорожі Європою, і в кожному місті, переважно в історичних центрах цих міст, шукав все, що об’єднує нас, а також що робить нас унікальними серед інших».

Як і прийнято на мистецьких заходах, євроклубівці мали змогу поспілкуватися, поділитися враженнями, емоціями. Роботи фотомайстра вразили студентів реалістичністю та позитивом, а також живою образністю, емоційністю, якоюсь власною історією та філософією. Молодь висловлювала свої думки з приводу побаченого, між ними навіть виникла дискусія стосовно того, що на одній з своїх робіт автор хотів донести до глядача.