Засідання обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін

Категорії:

27 листопада 2019 року в коледжі відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін, на якому розглядались питання:

Методика формування дискусійних та дебатних навичок студентської молоді для захисту громадянської позиції.

Музей як центр історико-краєзнавчих досліджень, його роль у розвитку пізнавальних здібностей студентів.

Обмін досвідом роботи. Круглий стіл «Студентська історія Майданів: від Революції на граніті до Революції Гідності».

Новосад О.А., викладач суспільних дисциплін, представив доповідь «Методика формування дискусійних та дебатних навичок студентської молоді для захисту громадянської позиції». Доповідач розповів про значення дискусій у професійному, творчому та особистісному розвитку здобувачів освіти, про особливості проведення дебатів та круглих столів  у нашому навчальному закладі. На прикладах конкретних осіб він ознайомив присутніх з діяльністю колишніх учасників дискусійних клубів під час важливих подій національного державотворення (Революція Гідності, волонтерська, правозахисна та законотворча діяльність).

Викладачами історії к.і.н. Сірук Н.М. та Салагацькою Л.А., був представлений проект «Студентська історія Майданів: від «Революції на граніті» до Революції Гідності», приурочений важливим датам листопада – Дню Студента та 6-ій річниці Революції Гідності, в якій молодь відіграла важливу роль.

Метою даного проекту є показ та акцентування ролі українського  студентства у формуванні інтерактивної стрічки часу, яка відображає неперервність і спадковість державотворчих процесів у ХХ – ХХІ ст. Проекти захищали студенти ІІ та ІІІ курсів: Черняк Тетяна, Шевчук Максим, Поліщук Сергій, Прохорук Дарина, Веремейчик Євген, Ткачук Софія, Коржик Роман, Білоус Анна. Творча молодь донесла присутнім неперервність процесів у формі електронної книги пам’яті, епіграфом якої були такі слова: «1918 – Україна здобула незалежність. 1991 – відновила. Сьогодні – захищає». Матеріали проекту оформлені у формі електронного посібника.

«Всезростаючу роль у подальшому національному відродженні Української держави, формуванні нових підходів до національної освіти і вихованні студентської молоді, розвитку його особистісних якостей і моральних цінностей відіграє музей Жертв тоталітарних режимів», – зазначила у своєму виступі викладач історії Патрай Н.О. Музей є центром виховної та позакласної роботи, співпрацює з місцевою громадою, державними установами, громадськими організаціями, ветеранами. Значну роль він відіграє у системі навчально-методичної роботи з педагогами, де організовуються семінари, засідання творчих груп, науково-практичні конференції. Патрай Н.О провела. екскурсію у музеї та ознайомила із виставкою «Герої не вмирають».

В роботі секції взяли участь заступник директора з НР Голуб А.В. та методист Бурило Л.О.

Бурило Л.О.