Заходи з нагоди Всесвітнього дня туризму

Свято туризму відзначають не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками. Турист — це людина, яка прагне до знань. Сьогодні святкувати можуть усі, хто любить подорожі, дізнаватися нове, розширювати світогляд. Окрім того, це професійне свято тих, хто працює у цій сфері. Мета Всесвітнього дня туризму полягає в тому, щоб привернути увагу до важливості туризму, його соціального, культурного, політичного і економічного значення. Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в місті Торремолінос, Іспанія. В Україні з 1998 року указом президента встановили відзначати 27 вересня День туризму.

Волинський фаховий коледж НУХТ щорічно проводить заходи з нагоди Всесвітнього дня туризму. Традиційно організаторами є відділення туризму та готельно-ресторанної справи. Квести та екскурсії до Окольного замку Луцька, вікторини, творчі проекти готували та проводили студенти відділення для усіх охочих пізнати Луцьк та Луцький колегіум. Студентська молодь також долучилася до заходів з нагоди свята, проведених Луцькою міською радою. Особливо сподобався учасникам «Кликун квест». Цікаві загадки та локації викликали надзвичайне захоплення. Студенти групи Т-31 стали призерами цього квесту та отримали цінні подарунки від організаторів.

ВоФК НУХТ, висловлює щиру вдячність кожному, хто долучився до святкувань і творення особливо урочистої та життєрадісної атмосфери у цей день.

Олена Конох