Захід у студентському гуртожитку «Профілактика шкідливих звичок»

7 жовтня у студентському гуртожитку проведено захід «Профілактика шкідливих звичок» за участю заступника директора з НВР Оксани Межової, випускника коледжу, представника Волинського обласного благодійного фонду «Преображення» Петра Олексюка, голови студради Ярослава Кузьмича та члена студради Олександра Гречишкіна.

Мета заходу: запобігання шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров’я підлітків; формування вмінь і навичок студентів і учнів щодо власної безпеки, розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки; виховання у студентів і учнів бажання зберегти власне здоров’я.

Заступник директора з НВР Оксана Межова акцентувала увагу на необхідності виконання всіма учасниками освітнього процесу наказу ВоФКНУХТ щодо заборонити вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у приміщеннях коледжу, гуртожитку та на території освітнього закладу, а також перевагах здорового способу життя; на необхідності дотримання законодавства Украни, відповідно до якого передбачена відповідальність за розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вживання тютюнових виробів.

Голова студради Кузьмич Ярослав та член студради Олександр Гречишкін розповіли студентам про згубний влив алкоголю та тютюнопаління на організм людини. Зокрема, вживання тютюнових виробів, є причиною різних хвороб, таких як онкологічні хвороби, раку легень, виразкової хвороби, значно підвищує ризик виникнення інфаркту міокарда. Алкоголь згубно впливає на кору головного мозку людини, а особливо підлітків, призводить до важких захворювань печінки, негативно впливає на весь організм людини.

Представник Волинського обласного благодійного фонду «Преображення», випускник коледжу Петро Олексюк поділився своїми напрацюваннями щодо згубного впливу на людський організм тютюнопаління, алкоголю, шляхів підвищення рівня здоров’я молоді.

Організатори заходу акцентували увагу на перевагах здорового і безпечного способу життя.

Заступник директора з НВР Межова О.В.