Захід «Профілактика шкідливих звичок»

Для студентів відділення інформатики та комп’ютерної техніки проведено захід «Профілактика шкідливих звичок» за участю заступника директора з НВР Оксани Межової, заступника начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоряни Світлицької, випускника коледжу, представника Волинського обласного благодійного фонду «Преображення» Петра Олексюка.

Мета заходу: виховання у молоді розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті, спонукання молоді до здорового способу життя, мотивація до самовиховання, запобігання шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров’я молоді; формування навичок щодо власної безпеки, розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки.

Заступник директора з НВР Оксана Межова акцентувала увагу на особливостях впливу окремих груп наркотиків на організм людини, перевагах здорового способу життя. Важливою складовою проведення заходу стало вивчення національного законодавства, що регулює обіг наркотиків в Україні. Заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоряна Світлицька ознайомила студентів презентацією «Наркотичні речовини. Відповідальність». Студенти отримали вичерпну інформацію про адміністративну і кримінальну відповідальність за незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин.

 Представник Волинського обласного благодійного фонду «Преображення» Петро Олексюк поділився своїми напрацюваннями щодо згубного впливу на людський організм тютюнопаління, алкоголю, наркотичних речовин підвищення рівня здоров’я молоді.

 Організатори заходу акцентували увагу на перевагах здорового і безпечного способу життя.

 Заступник директора з НВР Межова О.В.